SO-VSO Mikado

Organisatie

Jos Kersten
Tel. 0485-511113
E-mail: j.kersten@puntspeciaal.nl

Claudia Kawaters – Slungers

Bereikbaarheid secretariaat:
Ma. t/m do. van 08.00 uur tot 16.30 uur
Vr. van 08.00 uur tot 16.00 uur
Tel. 0485 - 511113

Stiemensweg 175
6591 MD Gennep
Tel. 0485-511113

Teamleider
Jacqueline Engels
Tel. 0485-511113
E-mail: j.engels@puntspeciaal.nl

Teamleider Variant
Marja Pasman
E-mail: m.pasman@puntspeciaal.nl

Intern begeleider
Anneke Akkermans
E-mail: a.akkermans01@puntspeciaal.nl

Stiemensweg 44
6591 MD Gennep
Tel. 0485-511113

Teamleider
Jos Kersten
Tel: 0485-511113
E-mail: j.kersten@puntspeciaal.nl

Teamleider Variant
Marja Pasman
E-mail: m.pasman@puntspeciaal.nl

Intern begeleider
Anneke Akkermans
E-mail: a.akkermans01@puntspeciaal.nl

Intern begeleider
Mariet Cremers
E-mail: m.cremers@puntspeciaal.nl

Speciaal Onderwijs:
Stiemensweg 175, Gennep

Maandag  08.30 uur – 14.10 uur
Dinsdag 08.30 uur – 14.10 uur
Woensdag 08.30 uur – 14.10 uur
Donderdag 08.30 uur – 14.10 uur
Vrijdag 08.30 uur – 12.00 uur

 

Voortgezet Speciaal Onderwijs
Stiemensweg 44, Gennep

Maandag  08.30 uur – 14.10 uur
Dinsdag 08.30 uur – 14.10 uur
Woensdag 08.30 uur – 14.10 uur
Donderdag 08.30 uur – 14.10 uur
Vrijdag 08.30 uur – 14.10 uur

De afwezigheid van leerlingen wordt geregistreerd.

Ziek-en betermeldingen
Ziek- en beter meldingen kunt u tussen 08.00 en 09.00 uur telefonisch doen
Tel: 0485-511113

Andere redenen afwezigheid
Indien uw zoon of dochter de lessen niet kan volgen bijv. wegens ziekenhuisbezoek, dan verzoeken wij u dit schriftelijk te melden bij de teamleider. Interne leerlingen regelen dit via hun persoonlijke begeleider.

Vakantie
Wij en u moeten ons houden aan de vastgestelde schoolvakanties. Inbijzondere gevallen kan ontheffing verleend worden. Hiervoor dient u schriftelijk verzoek in bij de directie

De school beschikt over medewerkers die diverse werkzaamheden verrichten om stageplaatsen te regelen en stagebegeleiding op de werkplek te bieden. De medewerker arbeidsoriëntatie is voor ouders de contactpersoon, daar waar het stage betreft.

Medewerker arbeidsoriëntatie:
Monique Wiltink
E-mail: m.wiltink@puntspeciaal.nl